Dětské skupinové tréninky

Vážení rodiče a milé děti,

prázdniny už bohužel skončily, ale jistě jste si je pěkně užili a máte plno krásných zážitků!

Jak jsme se dohodli posíláme informace o skupinových lekcích golfu.

Skupinové lekce pro děti budou pokračovat od soboty 14.9.2019 od 11:00h do 12:00h. Původně měli začít už 7.9.2019, ale na hřišti je v ten den velký turnaj a provoz na hřišti bude omezený proto začneme až o týden později a posuneme termín letní sezóny až do 26.10.2019

Cena skupinových lekcí je 180 Kč za hodinu. V ceně jsou zahrnuty i hole, míče a vstup na Driving range i do Zámecké akademie.

Pokud by děti chtěli trénovat v menších skupinkách ( po dvou nebo po třech) je zde i tato možnost. Už několik takových skupinek máme tak pokud budete mít zájem zavolejte se a dohodneme se podle věku dětí a také podle času, který vám bude vyhovovat.

Samozřejmě je i možnost individuálních lekcí nebo lekcí dětí s rodiči.

Informace o zimní lekcích v Indooru ve Slavkově u Brna pošleme koncem září.

Přejeme vám dobrý start do nového školního roku a těšíme se na vás.

John a Marta


Mistry ve hře na jamky jsou Zapletal a Bolčíková

zdroj: www.cgf.cz

Mezinárodní mistrovství ČR na jamky zná své vítěze. Po třídenních bojích ve Slavkově se radovali Matyáš Zapletal a Slovenka Anika Bolčíková. Na druhém místě se umístili Sofia Seldemirova s Jakubem Barešem a třetí místo brali Laila Hrindová a Cedric Otten.

V neděli bylo na programu v Golf Resortu Austerlitz dopolední semifinále a odpolední finále. První byly na programu ženy, kde se proti sobě v semifinále postavily Slovenka Laila Hrindovás Bulharkou Sofií Seldemirovou, v druhém duelu Františka Luňáčková a Slovenka Anika Bolčíková. Oba zápasy byly velmi vyronané – Seldemirova vyhrála na 17. jamce výsledkem 2&1 a Bolčíková porazila poslední Češku v šampionátu na dodatečné 19. jamce.

Mužské semifinále se odehrálo v soubojích mezi obhájcem titulu Jakubem Barešem a Němcem Cedricem Ottenem, ve druhém zápasu se proti sobě postavili Matyáš Zapletal a Slovák Jakub Hrinda. Oba Češi potvrdili suverenitu, s kterou procházeli celým turnajem a postoupili do finále (Bareš vyhrál s výsledkem 3&2, Zapletal 2&1).

Odpoledne si to o bronzovou medaili nejprve rozdaly Hrindová s Luňáčkovou, Slovenka na 17. jamce zvítězila (2&1) a brala tak poslední medaili, která mohla u žen zůstat „doma“.

Mezinárodní souboj se u mužů odehrál mezi Ottenem a Hrindou: Němec vyhrál na 17. jamce a Slovák se tak k sestře na stupních vítězů nepřidal.

U žen se o nové šampionce rozhodlo poměrně rychle, očekával se vyrovnanější souboj – Bolčíková ale porazila Bulharku Seldemirovous výsledkem 5&4 a stala se tak první zahraniční vítězkou šampionátu.

MFR: Zušťák atakoval v kvalifikácii lídra

zdroj: www.skga.sk

MFR: Zušťák atakoval v kvalifikácii lídra, Machovi sa viac darilo v jamkovke

Dvaja juniorskí reprezentanti majú svoje prvé tohtoročné majstrovstvá za sebou. Pavol Mach a Lukáš Zušťák (člen JCGA) sa počas uplynulého víkendu zúčastnili Medzinárodných majstrovstiev Francúzska do 18 rokov.

V prvom kvalifikačnom kole exceloval Lukáš. Ten prešiel prvých deväť jamiek so skóre -6, tlak však neskôr urobil svoje, a tak kolo dokončil s výsledkom -3 (69 rán). Predbežne sa umiestňoval na delenej druhej priečke. V druhom dni boli ťažšie poveternostné podmienky, ktoré Zušťák zvládal horšie. Po +5 ranách po 18-tke sa umiestnil v prvej osmičke a pokračoval do match play časti súťaže.

Ostrieľanému Paľovi robilo problém puttovanie od začiatku turnaja. Odohral dve konzistentné kolá (74 a 73 úderov) a umiestnil sa o jednu priečku pod svojim tímovým kolegom, na delenom 13. mieste. Rovnako ako Zušťák, i Mach postúpil do jamkovej hry majstrovstiev.

Pre Lukáša Zušťáka skončil turnaj už v prvom zápase s Talianom Dylanom de Prosperisom. Boj ale nevzdával, duel trval do 18-tej jamky: „Jamkovka mi vôbec nevyšla, napriek tomu, že som nehral vôbec zle. Jednoducho som mohol robiť čokoľvek, aj tak sa mi nedarilo skórovať a premeniť berdíky,“načrtol Zušťák.

Podľa slov Paľa Macha, vo svojom prvom súboji proti britskému golfistovi Benjaminovi Pierleonimu, „bol všade, len nie na fairwayi.“ Zápas navzdory tomu premenil vo víťazný (3/2) a pokračoval do osemfinále.

„Ten poobedný zápas som mu kedíkoval a hral veľmi dobre! Nespadol mu ale asi ani jeden putt. Na druhej deviatke sa už po siedmich dňoch neustáleho hrania prejavila únava a všetko šlo dole vodou,“ uzavrel Zušťák prehratý zápas. V ňom sa Mach stretol Tomom Vaillantom z Francúzska (4/3).

TRÉNINK DĚTÍ 2019 V GOLF RESORTU AUSTERLITZ

TRÉNINK DĚTÍ 2019 V GOLF RESORTU AUSTERLITZ

Zahájení tréninků dne 13.4.2019, ukončení tréninků dne 19.10.2019. V období letních prázdnin se tréninky nekonají.

Lekce golfu pro děti mohou být v případě zájmu spojené s konverzační výukou anglického jazyka.

Věk: 6 až 15 let

Sobota: 11:00 hod. až 12:00 hod.

Z důvodu udržení kvality tréninku bude počet omezen na 6 dětí!!!

Cena: 3 600 Kč (včetně cvičné balóny, půjčení hole a vstup do zámecké akademie, turnaje) Celkem 20 hodin.

Jako bonus letos připravíme pro rodiče dětí skupinovou lekci golfu zdarma a pro děti závěrečný FUN TURNAJ!

Kontakty pro více informací a přihlášky: Marta Svobodová na tel.: +420 775 668 997 nebo e-mail: john@johncarrollgolf.com

Dárkové poukázky

Nabízíme možnost zakoupení dárkové poukázky na lekce golfu s Johnem Carrollem pro úplné začátečníky i pokročilé hráče za zvýhodněné ceny.

Typ poukázky:

snowmanxmas.jpg

1.Jedna lekce golfu (55 minut): 900Kč

2.Poukázka na 3 lekce golfu za cenu: 2 500Kč

3.Poukázka na 5 lekcí golfu za cenu: 4 000Kč

4.Poukázka na 10 lekcí golfu za cenu: 7 500kč

Ceny jsou včetně míčů a veškerého vybavení. Platnost poukázek je do konce roku 2019.

Dobrý víkend pro naše hráče

Byl to velmi úspěšný víkend pro naše hráče - gratulujeme Adamu Iglárovi k vítězství v Mistrovství klubu v golfovém klubu Skalica a Lukášovi Zušťákovi, který vyhrál mistrovství klubu v golfovém klubu Penati. Na Mistrovství klub Agama hrála skvěle také Ema Dzúriková, která skončila na druhém místě po prohře v play- off.

MMČR na rány - druhé místo pro Aniku!

Gratujeme naší člence Anice Bolčíkové k výbornému 2.místu na Mezinárodní mistrovství ČR na rány v Šilheřovicích s výsledkem 285 ran (70,72,73 a 70). Druhé místo uhájila v sobotu Anika Bolčíková. Uhrála si ho především skvělou druhou devítkou za -3 ve finálovém kole.

Jana Melichová (-7)  s náskokem čtyř úderů získala titul Mezinárodní mistryně ČR na rány.

Bronzovou medaili získala Sarah Hricíková.

Další členka naší akademie Bara Šindelářová podala dobrý výkon ve čtvrtek prošla cutem a nakonec skončila na 28. místě ze 70 hráček.

Výsledky zde

Mezinárodní mistrovství Slovenska získala Anika Bolčíková

Gratujeme naší člence Anice Bolčíkové, která se stala vítězkou Mezinárodního mistrovství Slovenska v Hrubé Borše.

"Slovenský šampionát byl velmi silně obsazen z řady zemí, ale na předních pozicích v ženské soutěži byly vidět především české a slovenské hráčky - domácí Natálie Hečková, Češky Tereza Melecká, Patricie Macková a ze zadních pozic útočila Hana Ryšková, vyrovnané výkony podávala ve všech kolech Gabriela Roberta Vítů. Závěr sice patřil soupeřům, ale na náročném hřišti, které dokázala výrazně ovlivnit především síla větru, se statečně bili až do posledních jamek. 

Nakonec ale skvělým závěrem všechny předčila další Slovenka Anika Bolčíková: v dnešním větrem výrazně poznamenaném kole zahrála hřiště - ženy startovaly v turnaji ze žlutých odpališť - v paru a vyhrála před krajankou Hečkovou, na Meleckou zůstala třetí pozice. Do elitní desítky se probily i bojovně laděná Vítů (5. místo) a Macková (8.). Kolo se vůbec nepodařilo Ryškové, která se propadla na 16. místo."

Zdroj: www.cgf.cz

Výsledky

2018 IMG ACADEMY Junior World Golf Championships by Callaway

Gratulujeme členovi naší akademie Lukáši Zušťákovi k 1.místu na 2018 IMG ACADEMY Junior World Golf Championships by CALLAWAY (národní kvalifikace pro Českou republiku) v Golf Clubu Kunětická Hora . Lukáš vyhrál v kategorii Boys 17-18 s  výsledkem 222 ran (72,74 a 76) a zajistil si právo účasti na světovém finále IMG ACADEMY JUNIOR WORLD GOLF CHAMPIONSHIP 2018 na hrišti Torrey Pines v USA.

Výsledky zde

SKGA Junior Tour - Penati Golf Resort

Více než 80 soutěžících se uplynulý prodloužený víkend zúčastnilo prvního turnaje ze série SKGA Junior Tour 2018 v Penati Golf Resort. Hráči ze Švédska, Německa, Slovinska, či sousedního Maďarska a Česka zamíchaly kartami ve více kategoriích.

V ženské kategorii vyhrála členka naší akademie s výsledkem 221(74,76,71) Anika Bolčíková před druhou Leou Klimentovou. 

Nejlépe umístěným mezi muži z naší akademie se stal Lukáš Zušťák se svými výsledky 71, 81 a 71 ran což stačilo na čtvrté místo.

 

 

Spring Training Camp - Golf Resort Austerlitz

O prvním dubnovém víkendu proběhlo v Golf Resort Austerlitz golfové soustředění. Počasí nám přálo a i podmínky 

pro trénink byli dobré a tak jsme dobře nastartovali novou golfovou sezónu!

Nejzajímavější částí tréninku pro hráče bylo testování na GCQuad Launch Monitor. 

 

Pár fotek zde→

Jarní soustředění - Golf Resort Austerlitz

Jarní soustředění JCJGA v Golf Resort Austerlitz
 

Termín: 7. 4. – 8. 4. 2018
Začátek: 10:00h v sobotu, 7.4.2018
Konec: 18:00h v neděli, 8.4.2018
Místo: Golf Resort Austerlitz, Slavkov u Brna

Hráči: Věk 14 – 21 let.  Hcp limit: 12.  Max. počet hráčů: 8


Trenér: John Carroll, PGA Golf Professional

Náplň soustředění: Nastartování sezóny – kompletní předsezónní příprava
• _Pln. švih - video analýzu švihu a analýzu švihu s GC Quad Launch Monitor    
• _Krátká hra
• _Patování
• _Course management – strategie hry, taktika
• _Mentální příprava
• _2 x Hra na 18jamkovém hřišti (nutno mít uhrazeno členství v GCA jinak si hráč platí Fee sám)
• _Soutěže – Hřiště/ Bunker / Scrambling / Putting

Cena: 1.250,- Kč / €50 (platba před začátkem soustředění)
V ceně je zahrnuto:drivingové míčky, tréninkové plochy, pronájem GC Quad Launch Monitor, celodenní přítomnost trenéra, 2x oběd


Doprava: vlastní


Ubytování: možnost ubytování v Golfhotelu Austerlitz,tel.:+420 544221963 nebo Penzion OLGA, tel:+420773115425
(není v ceně soustředění ).Členové GCA mají 15% slevu upozorněte recepci.
Případné dotazy: John Carroll, tel.: +420 720 693 808

Účast potvrďte nejpozději do 4.4. na e-mail: john@johncarrollgolf.com

 

Trénink dětí 2018 - Austerlitz Golf Resort

TRÉNINK DĚTÍ 2018 V GOLF RESORTU AUSTERLITZ

Zahájení tréninků dne 10.4. 2018, ukončení tréninků dne 13. 10. 2018.V období letních prázdnin se tréninky nekonají.

Lekce golfu pro děti mohou být, v případě zájmu, zdarma spojené s konverzační výukou anglického jazyka s rodilým mluvčím.

Úterý nebo Neděle         
Lekce 1 x týdně (věk 7–16)      16:30h – 17:30h (Úterý )/10:00h – 11:00h (Neděle)
Úterý a Neděle              
Lekce 2 x týdně (věk 7–16)      16:30h – 17:30h (Úterý )/10:00h – 11:00h (Neděle)

Ceník 2018        

Děti 7–16 let 1× týdně
3 500 Kč ((včetně cvičné balóny, půjčení hole a vstup do zámecké akademie)

Děti 7–16 let 2× týdně
6 800 Kč (včetně cvičné balóny, půjčení hole a vstup do zámecké akademie)

Lekce jsou od úterý 10.4. 2018 do 26.6. a dále od neděle 2.9. do 13.10. 2018 ( tj. 21 hodin pokud jsou lekce 1x týdně).

Jako bonus letos připravíme pro rodiče dětí skupinovou lekci golfu zdarma a pro děti závěrečný FUN TURNAJ!